خرید لایسنس سی پنل، دایرکت ادمین و لایت اسپید

خرید فعال سازی آنی انواع لایسنس

کلیه سرویس ها بلافاصله پس از پرداخت بصورت آنی تحویل داده می شوند.

لایسنس سی پنل دایرکت ادمین

 

لایسنس در لغت به معنای پروانه و در دنیای کامپیوتر به معنای جواز استفاده از یک نرم افزار می باشد، بسیاری از نرم افزای های سروری مانند کنترل پنل ها وب سرور ها و دیگر ابزار ها نیاز به مجوز نصب دارند و بدون لایسنس استفاده از آنها مقدور نمی باشد، ما در میهن میزبان امکان خرید لایسنس تمامی نرم افزار های محبوب دنیای هاستینگ را با فعال سازی آنی و با تعرفه فوق العاده برای شما فراهم کرده ایم، لایسنس های قابل ارائه شامل موارد زیر می باشند.

 

 

  • لایسنس سی پنل سرور مجازی

لایسنس محبوترین کنترل پنل جهان “سی پنل” با قابلیت های شگفت انگیز که مناسب برای سرور های مجازی می باشد، به عبارتی در صورتی که سرور شما از نوع سرور مجازی می باشد می بایست از این نوع لایسنس استفاده نمایید. فعال سازی این لایسنس در میهن میزبان به صورت آنی است و همچنین دارای هزنیه Setup می باشد.

آشنایی بیشتر با کنترل پنل سی پنل: کنترل پنل سی پنل (cPanel) چیست؟

 

  • لایسنس سی پنل سرور اختصاصی

لایسنس محبوترین کنترل پنل جهان “سی پنل” با قابلیت های شگفت انگیز که مناسب برای سرور های اختصاصی می باشد، در صورتی که سرور شما از نوع سرور اختصاصی می باشد می بایست از این نوع لایسنس استفاده نمایید. فعال سازی این لایسنس در میهن میزبان به صورت آنی است و همچنین دارای هزنیه Setup می باشد (هزینه Setup تنها برا ماه اول پرداخت می شود).

 

  • لایسنس وب سرور لایت اسپید (Litespeed WebServer License)

لایت اسپید را میتوان به جرات سریعترین وب سرور جهان دانست، این وب سرور به طور حیرت انگیزی سرعت لود صفحات وب سایت را افزایش می دهد و همچنین باعث کاهش چشم گیر لود و فشار بر روی سرور خواهد شد. فعال سازی این لایسنس در میهن میزبان به صورت آنی است و همچنین دارای هزنیه Setup می باشد (هزینه Setup تنها برا ماه اول پرداخت می شود).

 

  • لایسنس کنترل پنل دایرکت ادمین (DirectAdmin License)

دایرکت ادمین نیز یک کنترل پنل محبوب می باشد که به دلیل سبکی و راحتی در استفاده کاربران زیادی را در سرار جهان مجذوب خود کرده است و یکی از رقیبان سر سخت سی پنل است، لایسنس این نوع کنترل پنل بر روی هر دو نوع سرور یعنی سرور مجازی و سرور اختصاصی قابل نصب است. فعال سازی این لایسنس در میهن میزبان به صورت آنی می باشد.

آشنایی بیشتر با کنترل پنل دایرکت ادمین: دایرکت ادمین چیست؟ معرفی کنترل پنل DirectAdmin

 

  • لایسنس کنترل پنل پلسک سرور مجازی (Plesk VPS License)

پلسک نیز همانند سی پنل و دایرکت ادمین یکی از کنترل پنل های محبوب سرور می باشد که امکانات زیادی را به کاربر ارائه می دهد، این نوع لایسنس برای سرور های مجازی می باشد. فعال سازی این لایسنس در میهن میزبان به صورت آنی می باشد.

 

  • لایسنس پلسک سرور اختصاصی (Plesk Dedicated Server License)

پلسک نیز همانند کنترل پنل های سی پنل و دایرکت ادمین یکی از کنترل پنل های محبوب می باشد که امکانات زیادی را به کاربر ارائه می دهد، این نوع لایسنس برای سرور های اختصاصی می باشد. فعال سازی این لایسنس در میهن میزبان به صورت آنی است و همچنین دارای هزنیه Setup می باشد (هزینه Setup تنها برا ماه اول پرداخت می شود).

 

  • لایسنس آنتی شلر CXS (CXS License)

ConfigServer eXploit Scanner یا CXS یک آنتلی شلر بسیار قدرتمند و محبوب است که بر روی کنترل پنل های دایرکت ادمین و سی پنل قابل نصب است، با نصب CXS امنیت سرور با اسکن Real Time شل و ویروس به صورت چشم گیری افزایش پیدا خواهد کرد. فعال سازی این لایسنس در میهن میزبان به صورت آنی است و همچنین دارای هزنیه Setup می باشد (هزینه Setup تنها برا ماه اول پرداخت می شود).

 

 

قیمت ها تا تاریخ 1402/10/10 بروز هستند

خرید هاست و سرور میزبانی وب از میهن میزبان