نمایندگی درصدی فروش

دیگر خدمات

23

فوریه

 

فرصت استثنایی : 20% از فروش را از آن خود کنید! 
در طرح نمایندگی درصدی، فقط کافی است در سیستم بازاریابی میهن میزبان ثبت نام کنید. سپس یک لینک اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت (لینک نمایندگی درصدی شما) که با قرار دادن آن در  وب سایت (یا به همراه بنر) و یا حتی کانال تلگرام خود، به ازای هر کاربری که از لینک شما به سایت میهن میزبان منتقل شود و حداکثر تا 90 روز پس از ارجاع به سایت میهن میزبان یکی از سرویس های میهن میزبان را خریداری نماید، 20% از مبلغ خرید او به شما تعلق خواهد گرفت.
برای مثال اگر کاربری که از طریق سایت شما به میهن میزبان منتقل شده است، خریدی به مبلغ 100,000 تومان انجام دهد، 20,000 تومان از این مبلغ عائد شما خواهد شد!
در جدول زیر فرض شده است که کاربر ارجاعی از سایت شما، یک سرویس به مبلغ 50.000 تومان خریداری نمایید. به جدول زیر توجه کنید!

 

 

 

همانطور که در جدول بالا نشان داده شده است، اگر شما روزانه یک کاربر به میهن میزبان منتقل کرده و آن کاربر به مبلغ میانگین 50000 تومان خرید کند، شما 10000 تومان کسب خواهید کرد. با ضرب این عدد در تعداد روزهای ماه، ماهانه میتوانید حداقل 300,000 تومان درآمد داشته باشید.
البته ما حداقل هارا در نظر گرفتیم ممکن است کاربران ارجاعی شما به میهن میزبان مبالغ بسایر بالاتری خرید کند.

– نحوه ثبت نام
چنانچه قبلا در پورتال کاربران میهن میزبان ثبت نام نموده اید و دارای حساب کاربری فعال هستید نیازی به ثبت نام مجدد در این سیستم ندارید. در غیر این صورت، بر روی لینک ثبت نام کلیک کنید.

ثبت نام        |     ورود به سیستم
 

– فعال کردن حساب بازاریابی
پس از ورود به قسمت کسب درآمد رفته و در صفحه جدید با فشردن دکمه فعالسازی حساب بازاریابی، حساب بازاریابی شما نزد میهن میزبان فعال خواهد شد.

 

– راهنمای کار با بخش بازاریابی
نحوه کار با بخش بازاریابی بسیار ساده است.
در صفحه بازاریابی شما، یک لینک اختصاصی، مخصوص شما ساخته شده است که با اتصال آن به یکی از بنرهای میهن میزبان که در حساب بازاریابی خود میبینید و قرار دادن آن در محل مناسبی از وب سایتتان، میتوانید کاربران خود را به میهن میزبان ارجاع دهید. این لینک بدین صورت عمل میکند که، هر بازدید کننده ای که از طریق این لینک به وب سایت میهن میزبان وارد شود، سیستم به طور اتوماتیک تشخیص می دهد که این بازدید کننده از سوی شما ارجاع داده شده است و درصورتی که این کاربر پس از ورود خود، یکی از سرویس های میزبانی میهن میزبان را خریداری نماید، مبلغ پورسانت به صورت اتوماتیک در حساب بازاریابی شما ثبت خواهد شد.

 

– قوانین و شرایط استفاده از سیستم بازاریابی

1 – شما مجاز به استفاده از سیستم بازاریابی میهن میزبان جهت خریدهای شخصی خود نیستید. درصورت مشاهده چنین مواردی، حساب بازاریابی کاربر متخلف سریعا بسته خواهد شد و حق بازاریابی های قبلی نیز به او تعلق نخواهد گرفت.
2 – تسویه حساب پس از رسیدن موجودی به 30،000 تومان انجام خواهد شد. لطفا توجه فرمایید که تسویه حساب پس از خرید تا پایان دوره گارانتی استرداد وجه امکانپذیر نخواهد بود. بنابراین در هنگام تسویه حساب فقط خریدهایی که دوره گارانتی استرداد وجه آنها گذشته است تسویه خواهند شد.
3 – مشاهده هرگونه تلاش جهت تقلب و یا سوء استفاده از سیستم بازاریابی، موجب لغو حساب بازاریابی و ضبط کلیه درآمدهای پیشین کاربر خواهد شد.
4 – سیستم بازاریابی میهن میزبان برپایه پرداخت به ازای فروش (Pay Per Sell) میباشد. لذا فقط به سفارشاتی که منجر به خرید شوند حق بازاریابی تعلق میگیرد.
5 – تنها ارجاعاتی که از طریق لینک بازاریابی صورت گیرد قابل قبول می باشند. به ارجاعاتی که از طرق دیگر صورت پذیرد حق بازاریابی تعلق نخواهد گرفت.
6 – سرویس ها و پیشنهادات ویژه، مشمول حق بازاریابی نمی شوند.


جهت دریافت بنر های میهن میزبان کلیک کنید
دیدگاه ها
خرید هاست و سرور میزبانی وب از میهن میزبان