خرید هاست, هاست لینوکس, هاست سی پنل, هاست دایرکت ادمین, هاست دانلود, هاست ایران, هاست خارج, هاست پرسرعت, ثبت دامنه, میهن میزبان, خرید آنلاین هاست, نمایندگی هاست

Addon Domain به معنای قابلیت داشتن چندین دامنه روی یک هاست یا به عبارتی دیگری راه اندازی چند سایت بر روی یک هاست می باشد به این صورت که قسمتی از فضای هاست به یک دامنه و قسمتی دیگر از هاست به دامنه ی دیگری اختصاص یابد. در این آموزش نحوه تعریف یک دامنه به عنوان Addon در کنترل پنل دایرکت ادمین را توضیح می دهیم.
برای اینکار وارد کنترل پنل خود شوید .
و مانند تصویر زیر بر روی Domain Setup کلیک کنید.

آموزش تعریف Addon Domain در دایرکت ادمین

سپس بر روی Add Another Domain کلیک کنید.

ادان دامنه در دایرکت ادمین

در صفحه باز شد مانند تصویر زیر عمل کرده و در آخر بر روی Create کلیک کنید.

اد دامین دایرکت ادمین

 
منبع : میهن میزبان

hetzner

در دنیای هاستینگ و میزبانی وب ، دیتاسنتر OVH همواره یکی از بزرگ ترین و مرغوب ترین سرویس دهندگان و فروشندگان سرور اختصاصی به مشاور میرود . شهرت کمپانی فرانسوی OVH بیشتر به دلیل کیفیت خوب سرور ها بوده است این دیتاستر یک دیتاسنتر فوق مدرن است که ظرفیت میزبانی بیش از 400 هزار سرور را دارا است. دیتاسنتر جدید OVH چیزی در حدود ۱۸۱ میلیون دلار آمریکا خرج برداشته است و این دیتاسنتر فرانسوی را به بزرگترین دیتاسنتر جنرال جهان تبدیل کرده است.

این قالب بصورت اختصاصی برای "شرکت فن آوران میهن میزبان" طراحی شده است. هرگونه کپی برداری شرعا حرام بوده و مطابق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای برخورد قانونی خواهد داشت.
ما عضو تأیید شده ICANN هستیم.
شماره تماس 2136268031(98)+
خرید هاست سرور مجازی ایران سرور اختصاصی ایران