خرید هاست, هاست لینوکس, هاست سی پنل, هاست دایرکت ادمین, هاست دانلود, هاست ایران, هاست خارج, هاست پرسرعت, ثبت دامنه, میهن میزبان, خرید آنلاین هاست, نمایندگی هاست

متاسفانه برخی موارد هنگام حذف یک یوزر و ساخت مجدد با ارور mysql user with the name already exists در سی پنل روبرو خواهید شد که به معنای حذف نشدن کامل اطلاعات دیتابیس کاربر مربوطه می باشد در صورتی که دیتابیس یوزر مورد نظر سنگین باشد و شما هنگام حذف آن یوزر به اندازه کافی منتظر نمانید که یوزر کامل حذف شود و مجدد آنرا ایجاد کنید این مشکل به وجود می آید.

 

ارور mysql user with the name already exists

جهت حل این مشکل وارد دو مسیر زیر شده

/var/cpanel/databases/users.db
/etc/dbowners

پس از رفتن به هر یک از مسیر های بالا دستور ls را زده و در صورت مشاهده ی فایلی به همراه نام یوزر مربوطه آنرا با دستور

rm -f filename

حذف نمایید.

 
منبع : میهن میزبان

hetzner

در دنیای هاستینگ و میزبانی وب ، دیتاسنتر OVH همواره یکی از بزرگ ترین و مرغوب ترین سرویس دهندگان و فروشندگان سرور اختصاصی به مشاور میرود . شهرت کمپانی فرانسوی OVH بیشتر به دلیل کیفیت خوب سرور ها بوده است این دیتاستر یک دیتاسنتر فوق مدرن است که ظرفیت میزبانی بیش از 400 هزار سرور را دارا است. دیتاسنتر جدید OVH چیزی در حدود ۱۸۱ میلیون دلار آمریکا خرج برداشته است و این دیتاسنتر فرانسوی را به بزرگترین دیتاسنتر جنرال جهان تبدیل کرده است.

این قالب بصورت اختصاصی برای "شرکت فن آوران میهن میزبان" طراحی شده است. هرگونه کپی برداری شرعا حرام بوده و مطابق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای برخورد قانونی خواهد داشت.
ما عضو تأیید شده ICANN هستیم.
شماره تماس 2136268031(98)+
خرید هاست سرور مجازی ایران سرور اختصاصی ایران