خرید هاست, هاست لینوکس, هاست سی پنل, هاست دایرکت ادمین, هاست دانلود, هاست ایران, هاست خارج, هاست پرسرعت, ثبت دامنه, میهن میزبان, خرید آنلاین هاست, نمایندگی هاست

در صورت که قصد دارید یک یوزر عادی را در کنترل پنل دایرکت ادمین به نماینده (Reseller) تبدیل کنید از سمت محیط گرافیکی این کنترل پنل متاسفانه گزینه ای برای انجام اینکار در دسترس ندارید و این مورد نیز مانند اکثر امکانات مدیریتی این کنترل پنل باید از سمت SSH انجام شود.

نحوه تبدیل یک یوزر به نماینده (Reseller) در دایرکت ادمین

انجام اینکار دشوار و وقت گیر نیست تنها کافی است وارد SSH شوید و دستورات زیر را به ترتیب وارد نمایید.

 

cd /usr/local/directadmin/scripts
./user_to_reseller.sh username
به جای username نام یوزی را که قصد دارید وضعیت آنرا از User به Reseller تغییر دهید وارد نمایید.

 
منبع : میهن میزبان

hetzner

در دنیای هاستینگ و میزبانی وب ، دیتاسنتر OVH همواره یکی از بزرگ ترین و مرغوب ترین سرویس دهندگان و فروشندگان سرور اختصاصی به مشاور میرود . شهرت کمپانی فرانسوی OVH بیشتر به دلیل کیفیت خوب سرور ها بوده است این دیتاستر یک دیتاسنتر فوق مدرن است که ظرفیت میزبانی بیش از 400 هزار سرور را دارا است. دیتاسنتر جدید OVH چیزی در حدود ۱۸۱ میلیون دلار آمریکا خرج برداشته است و این دیتاسنتر فرانسوی را به بزرگترین دیتاسنتر جنرال جهان تبدیل کرده است.

این قالب بصورت اختصاصی برای "شرکت فن آوران میهن میزبان" طراحی شده است. هرگونه کپی برداری شرعا حرام بوده و مطابق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای برخورد قانونی خواهد داشت.
ما عضو تأیید شده ICANN هستیم.
شماره تماس 2136268031(98)+
خرید هاست سرور مجازی ایران سرور اختصاصی ایران