خرید هاست, هاست لینوکس, هاست سی پنل, هاست دایرکت ادمین, هاست دانلود, هاست ایران, هاست خارج, هاست پرسرعت, ثبت دامنه, میهن میزبان, خرید آنلاین هاست, نمایندگی هاست

گاهی اوقات ممکن است (افزایش امنیت و …) نیاز شود نام کاربری UserName سایت یک کاربر را در دایرکت ادمین ویرایش نمایید. در کنترل پنل سی پنل این امکان به راحتی از بخش Modify an Account امکان پذیر است اما از آنجا که دایرکت ادمین محیط گرافیکی و تحت وب نه چندان کاملی جهت مدیریت به کاربر Admin می دهد شما مجبور هستید این موارد را با دستورات SSH از قبل ارائه شده از سمت این کنترل پنل انجام دهید.

تغییر یوزر یک کاربر در دایرکت ادمین

 

جهت تغییر یوزر یک وب سایت در دایرکت ادمین نیاز دارد که شما دسترسی روت داشته باشید.
برای اینکار وارد SSH شوید و دستورات زیر را اجرا نمایید

cd /usr/local/directadmin/scripts

change_username.sh OLDUSER NEWUSER/.

نکته : به جای OLDUSER نام کاربری فعلی و به جای NEWUSER نام کاربری جدید را وارد نمایید.
 
منبع : میهن میزبان

hetzner

در دنیای هاستینگ و میزبانی وب ، دیتاسنتر OVH همواره یکی از بزرگ ترین و مرغوب ترین سرویس دهندگان و فروشندگان سرور اختصاصی به مشاور میرود . شهرت کمپانی فرانسوی OVH بیشتر به دلیل کیفیت خوب سرور ها بوده است این دیتاستر یک دیتاسنتر فوق مدرن است که ظرفیت میزبانی بیش از 400 هزار سرور را دارا است. دیتاسنتر جدید OVH چیزی در حدود ۱۸۱ میلیون دلار آمریکا خرج برداشته است و این دیتاسنتر فرانسوی را به بزرگترین دیتاسنتر جنرال جهان تبدیل کرده است.

این قالب بصورت اختصاصی برای "شرکت فن آوران میهن میزبان" طراحی شده است. هرگونه کپی برداری شرعا حرام بوده و مطابق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای برخورد قانونی خواهد داشت.
ما عضو تأیید شده ICANN هستیم.
شماره تماس 2136268031(98)+
خرید هاست سرور مجازی ایران سرور اختصاصی ایران