خرید هاست, هاست لینوکس, هاست سی پنل, هاست دایرکت ادمین, هاست دانلود, هاست ایران, هاست خارج, هاست پرسرعت, ثبت دامنه, میهن میزبان, خرید آنلاین هاست, نمایندگی هاست

جهت تغییر پسورد یک یوزر یا یک وب سایت در دایرکت ادمین کار دشواری در پیش ندارید ما این مورد را در دوروش توضیح داده ایم به این صورت که روش اول برای نمایندگان و مدیران سرور و روش دوم تنها برای مدیران سرور امکان پذیر می باشد.

روش تغییر پسورد کاربر در دایرکت ادمین

– روش اول : جهت انجام این کار وارد دایرکت ادمین (پنل ریسلر یا ادمین) خود شوید. و بر روی Change Passwords کلیک کنید این گزینه هم در Admin Level و هم در Reseller Level وجود دارد . سپس در صفحه باز شد همه چیز کاملا ساده و گویا می باشد به این شکل که در کادر اول نام یوزر مورد نظر را وارد نمایید و در کادر دوم و سوم پسورد و تکرار پسورد را .

روش دوم : در روش دوم نیاز به SSH دارید یعنی شما باید مدیر سرور و دسترسی به روت داشته باشید این روش بسیار ساده است به این صورت که پس از وارد شدن به SSH دستور زیر را وارد نمایید.

passwd USER

به جای USER نام یوزر مورد نظر خود را وارد کرده و سپس Enter نمایید بعد از آن دستور اجرا شده از شما پسورد و تائید پسورد را میخواهد.
 
منبع : میهن میزبان

hetzner

در دنیای هاستینگ و میزبانی وب ، دیتاسنتر OVH همواره یکی از بزرگ ترین و مرغوب ترین سرویس دهندگان و فروشندگان سرور اختصاصی به مشاور میرود . شهرت کمپانی فرانسوی OVH بیشتر به دلیل کیفیت خوب سرور ها بوده است این دیتاستر یک دیتاسنتر فوق مدرن است که ظرفیت میزبانی بیش از 400 هزار سرور را دارا است. دیتاسنتر جدید OVH چیزی در حدود ۱۸۱ میلیون دلار آمریکا خرج برداشته است و این دیتاسنتر فرانسوی را به بزرگترین دیتاسنتر جنرال جهان تبدیل کرده است.

این قالب بصورت اختصاصی برای "شرکت فن آوران میهن میزبان" طراحی شده است. هرگونه کپی برداری شرعا حرام بوده و مطابق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای برخورد قانونی خواهد داشت.
ما عضو تأیید شده ICANN هستیم.
شماره تماس 2136268031(98)+
خرید هاست سرور مجازی ایران سرور اختصاصی ایران