خرید هاست, هاست لینوکس, هاست سی پنل, هاست دایرکت ادمین, هاست دانلود, هاست ایران, هاست خارج, هاست پرسرعت, ثبت دامنه, میهن میزبان, خرید آنلاین هاست, نمایندگی هاست

در این آموزش قصد داریم دی ان اس و یا نیم سرور را خدمت شما معرفی کنیم، هر وب سایت در اینترنت دارای یک آی پی آدرس (IP Address) می باشد و امکان اتصال به اطلاعات وب سایت ها تنها از طریق آی پی آن سرور امکان پذیر است اما از آنجا که به یاد داشتن IP آدرس هر سایت کار مشکلی است نام دامین به شما کمک می کند تا شما امکان اتصال به آی پی سایت مربوطه را به راحت ترین شکل ممکن داشته باشید.

 

دی ان اس

 

کلیه وب سایت ها با استفاده از name server امکان استفاده از Domain هارا به جای آی پی آدرس ها دارند هر دامنه ای که قصد داشته باشد به سرور هاست متصل شود باید بر روی آن حداقل دو name server یا همان دی ان اس (DNS) تنظیم گردد (امکان تغییر name server به تعداد دفعات نامحدود برای هر دامنه ای وجود دارد و در این مورد محدودیتی وجود ندارد). این نیم سرورها به طور معمول به صورت ns1.servername.com , ns2.nameserver.com می باشند که به جای nameserver.com نام سرور مربوطه قرار خواهد گرفت.
اولین نیم سرور به عنوان primary و دومین نیم سرور به عنوان بک آپ نیم سرور شماره یک می باشد به عبارتی زمانیکه اولین نیم سرور در دسترس نباشد کاربرد دارد، به طور کلی ارتباط بین دامنه و هاست توسط name server صورت می پذیرد.

 
منبع : میهن میزبان

hetzner

در دنیای هاستینگ و میزبانی وب ، دیتاسنتر OVH همواره یکی از بزرگ ترین و مرغوب ترین سرویس دهندگان و فروشندگان سرور اختصاصی به مشاور میرود . شهرت کمپانی فرانسوی OVH بیشتر به دلیل کیفیت خوب سرور ها بوده است این دیتاستر یک دیتاسنتر فوق مدرن است که ظرفیت میزبانی بیش از 400 هزار سرور را دارا است. دیتاسنتر جدید OVH چیزی در حدود ۱۸۱ میلیون دلار آمریکا خرج برداشته است و این دیتاسنتر فرانسوی را به بزرگترین دیتاسنتر جنرال جهان تبدیل کرده است.

این قالب بصورت اختصاصی برای "شرکت فن آوران میهن میزبان" طراحی شده است. هرگونه کپی برداری شرعا حرام بوده و مطابق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای برخورد قانونی خواهد داشت.
ما عضو تأیید شده ICANN هستیم.
شماره تماس 2136268031(98)+
خرید هاست سرور مجازی ایران سرور اختصاصی ایران