خرید هاست, هاست لینوکس, هاست سی پنل, هاست دایرکت ادمین, هاست دانلود, هاست ایران, هاست خارج, هاست پرسرعت, ثبت دامنه, میهن میزبان, خرید آنلاین هاست, نمایندگی هاست

جهت ورود به phpmyadmin خود در کنترل پنل دایرکت ادمین کافی است عبارت phpMyAdmin/ را جلوی آدرس وب سایت خود وارد نمایید به عنوان مثال اگر آدرس وب سایت شما yourwebsite.com می باشد آدرس ورود به phpmyadmin شما مانند زیر است:

http://yourwebsite.com/phpMyAdmin

روش ورود به phpmyadmin دایرکت ادمین

علاوه بر روش بالا امکان ورود به این قسمت از داخل کنترل پنل نیز محیا می باشد برای اینکار ابتدار وارد کنترل پنل خود شوید و سپس در پایین صفحه بر روی phpmyadmin کلیک نمایید.

پس ورود به این قسمت از شما اطلاعاتی برای ورود درخواست می شود که همان یوزر و پسورد هاست شما می باشد.

* نکته : جهت ورود به این قسمت حداقل باید یک دیتابیس در دایرکت ادمین ایجاد کرده باشید. آموزش ساخت دیتابیس در دایرکت ادمین در این مقاله موجود است.

 
منبع : میهن میزبان

hetzner

در دنیای هاستینگ و میزبانی وب ، دیتاسنتر OVH همواره یکی از بزرگ ترین و مرغوب ترین سرویس دهندگان و فروشندگان سرور اختصاصی به مشاور میرود . شهرت کمپانی فرانسوی OVH بیشتر به دلیل کیفیت خوب سرور ها بوده است این دیتاستر یک دیتاسنتر فوق مدرن است که ظرفیت میزبانی بیش از 400 هزار سرور را دارا است. دیتاسنتر جدید OVH چیزی در حدود ۱۸۱ میلیون دلار آمریکا خرج برداشته است و این دیتاسنتر فرانسوی را به بزرگترین دیتاسنتر جنرال جهان تبدیل کرده است.

این قالب بصورت اختصاصی برای "شرکت فن آوران میهن میزبان" طراحی شده است. هرگونه کپی برداری شرعا حرام بوده و مطابق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای برخورد قانونی خواهد داشت.
ما عضو تأیید شده ICANN هستیم.
شماره تماس 2136268031(98)+
خرید هاست سرور مجازی ایران سرور اختصاصی ایران