خرید هاست, هاست لینوکس, هاست سی پنل, هاست دایرکت ادمین, هاست دانلود, هاست ایران, هاست خارج, هاست پرسرعت, ثبت دامنه, میهن میزبان, خرید آنلاین هاست, نمایندگی هاست

کنترل پنل دایرکت ادمین در بازه ی تعریف شده برای cron اقدام به بروزرسانی اطلاعات فضای مصرف شده کاربران می کند اما در برخی موارد برای یوزری این اتفاق رخ نمی دهد و حجم یوزر به صورت “0.00” و یا نادرست نمایش داده می شود. این مشکل نیز بیشتر به دلیل عدم ساخته شدن فایل du_breakdown.list رخ می دهد.

عدم نمایش فضای مصرف شده سایت در دایرکت ادمین

 

جهت حل مشکل عدم نمایش فضای مصرف شده سایت در دایرکت ادمین (DirectAdmin) شما نیاز به دسترسی روت دارید و باید وارد SSH شوید و دستورات زیر را به ترتیب وارد نمایید.

cd /usr/local/directadmin
echo “action=tally&value=USERNAME&type=user” >> data/task.queue
./dataskq d800

به جای USERNAME نام کاربری وب سایت مورد نظر را وارد نمایید

 

منبع : میهن میزبان

hetzner

در دنیای هاستینگ و میزبانی وب ، دیتاسنتر OVH همواره یکی از بزرگ ترین و مرغوب ترین سرویس دهندگان و فروشندگان سرور اختصاصی به مشاور میرود . شهرت کمپانی فرانسوی OVH بیشتر به دلیل کیفیت خوب سرور ها بوده است این دیتاستر یک دیتاسنتر فوق مدرن است که ظرفیت میزبانی بیش از 400 هزار سرور را دارا است. دیتاسنتر جدید OVH چیزی در حدود ۱۸۱ میلیون دلار آمریکا خرج برداشته است و این دیتاسنتر فرانسوی را به بزرگترین دیتاسنتر جنرال جهان تبدیل کرده است.

این قالب بصورت اختصاصی برای "شرکت فن آوران میهن میزبان" طراحی شده است. هرگونه کپی برداری شرعا حرام بوده و مطابق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای برخورد قانونی خواهد داشت.
ما عضو تأیید شده ICANN هستیم.
شماره تماس 2136268031(98)+
خرید هاست سرور مجازی ایران سرور اختصاصی ایران