خرید هاست, هاست لینوکس, هاست سی پنل, هاست دایرکت ادمین, هاست دانلود, هاست ایران, هاست خارج, هاست پرسرعت, ثبت دامنه, میهن میزبان, خرید آنلاین هاست, نمایندگی هاست

احتمالا برای شما پیش آمده است که با Editor دارکت ادمین فایلی که داخل آن متون فارسی می باشد را ویرایش نمایید، پس از باز کردن آن فایل توسط ادیتور خواهید دید که کلیه متون فارسی به صورت بهم ریخته نمداده می شوند. در این مطلب قصد داریم نحوه حل مشکل نمایش حروف فارسی در کنترل پنل دایرکت ادمین را توضیح دهیم.
برای حل این مشکل شما باید دستررسی به SSH داشته و یا به اصطلاح مدیر سرور باشید .

مشکل نمایش حروف فارسی در کنترل پنل دایرکت ادمین

 

پس از ورود به putty دستور زیر را وارد نمایید

    nano -w /usr/local/directadmin/data/skins/enhanced/lang/en/lf_standard.html

دنبال خط زیر بگردید

    =LANG_ENCODING

وآن را از

    LANG_ENCODING=iso-8859-1

به

    LANG_ENCODING=utf-8

تغییر دهید . (با گرفتن کلید های CTRL+X و زدن Enter می توانید تغییرات را در محیط nano ذخیره کنید)

سپس با دستور زیر دایرکت ادمین را ریستارت نمایید

    service directadmin restart

 
منبع : میهن میزبان

hetzner

در دنیای هاستینگ و میزبانی وب ، دیتاسنتر OVH همواره یکی از بزرگ ترین و مرغوب ترین سرویس دهندگان و فروشندگان سرور اختصاصی به مشاور میرود . شهرت کمپانی فرانسوی OVH بیشتر به دلیل کیفیت خوب سرور ها بوده است این دیتاستر یک دیتاسنتر فوق مدرن است که ظرفیت میزبانی بیش از 400 هزار سرور را دارا است. دیتاسنتر جدید OVH چیزی در حدود ۱۸۱ میلیون دلار آمریکا خرج برداشته است و این دیتاسنتر فرانسوی را به بزرگترین دیتاسنتر جنرال جهان تبدیل کرده است.

این قالب بصورت اختصاصی برای "شرکت فن آوران میهن میزبان" طراحی شده است. هرگونه کپی برداری شرعا حرام بوده و مطابق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای برخورد قانونی خواهد داشت.
ما عضو تأیید شده ICANN هستیم.
شماره تماس 2136268031(98)+
خرید هاست سرور مجازی ایران سرور اختصاصی ایران