خرید هاست, هاست لینوکس, هاست سی پنل, هاست دایرکت ادمین, هاست دانلود, هاست ایران, هاست خارج, هاست پرسرعت, ثبت دامنه, میهن میزبان, خرید آنلاین هاست, نمایندگی هاست

مجازی ساز OpenVZ یکی از مجازی ساز های محبوب و رایگان جهت ارائه تخصصی VPS با توزیع های مختلف لینوکس (Fedora,Debian,Centos,Suse,Ubuntu) می باشد. کلیه وی پی اس (سرور مجازی) هایی که با این تکنولوژی ارائه می شوند از هسته ی لینوکسی OpenVZ پیروی می کنند و دارای شبکه متفاوتی نسبت به دیگر مجازی ساز ها می باشند و به همین دلیل فایروال CSF به صورت عادی و صحیح بر روی سیستم عامل های این مجازی ساز نمی کند.

نصب فایروال CSF بر روی سرور های OpenVZ

در این آموزش قصد داریم نحوه نصب فایروال CSF بر روی سرور های OpenVZ را توضیح دهیم. جهت انجام این کار ابتدا فایروال CSF را نصب کرده سپس با دستور زیر فایل csfpre.sh این فایروال را ویرایش کنید.

nano /etc/csf/csfpre.sh

و خطوط زیر را داخل این فایل قرار داده

/sbin/iptables -A INPUT -i venet0 -j ACCEPT
/sbin/iptables -A OUTPUT -o venet0 -j ACCEPT
/sbin/iptables -A FORWARD -j ACCEPT -p all -s 0/0 -i venet0
/sbin/iptables -A FORWARD -j ACCEPT -p all -s 0/0 -o venet0

و با گرفتن کلید های CTRL+X وارد کردن حرف y و زدن Enter تغییرت را ذخیره کنید، و در آخر برای اعمال تغییرات سرور را با دستور زیر ریستارت کنید.

reboot

( در صورتی که ویرایشگر nano را در سیستم عامل خود ندارید با دستور yum install nano می توانید آن را نصب نمایید)

 
منبع : میهن میزبان

hetzner

در دنیای هاستینگ و میزبانی وب ، دیتاسنتر OVH همواره یکی از بزرگ ترین و مرغوب ترین سرویس دهندگان و فروشندگان سرور اختصاصی به مشاور میرود . شهرت کمپانی فرانسوی OVH بیشتر به دلیل کیفیت خوب سرور ها بوده است این دیتاستر یک دیتاسنتر فوق مدرن است که ظرفیت میزبانی بیش از 400 هزار سرور را دارا است. دیتاسنتر جدید OVH چیزی در حدود ۱۸۱ میلیون دلار آمریکا خرج برداشته است و این دیتاسنتر فرانسوی را به بزرگترین دیتاسنتر جنرال جهان تبدیل کرده است.

این قالب بصورت اختصاصی برای "شرکت فن آوران میهن میزبان" طراحی شده است. هرگونه کپی برداری شرعا حرام بوده و مطابق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای برخورد قانونی خواهد داشت.
ما عضو تأیید شده ICANN هستیم.
شماره تماس 2136268031(98)+
خرید هاست سرور مجازی ایران سرور اختصاصی ایران