نمایندگی هاست یا ریسلری چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

هاستینگ

نمایندگی هاست چیست
2

سپتامبر

نمایندگی هاست یا ریسلری و دریافت آن از شرکت معتبر می تواند با بازاریابی مناسب و قوی،کسب درآمد کلانی را برای شما به ارمغان آورد.

معمولا کسانی نمایندگی هاست می گیرند که به دنبال فضای بیشتر با امکانات قوی تر هستند و یا چندین سایت را مدیریت می کنند و می خواهند که مخارج کمتری بر روی دوش داشته باشند.

همچنین اگر یک شخصی طراح سایت باشد،کار وب مستری انجام دهد و یا مشتریانی را در دست داشته باشد که سایت دارند و یا می خواهند یک سایت را داشته باشند،آن شخص با دریافت نمایندگی هاست می تواند به مشتریان خود هاست دهد و از این طریق نیز درآمدی را کسب کند.

 

نمایندگی هاستینگ

 

برخی از نکات مثبت دریافت نمایندگی هاست

از خوبی های دریافت نمایندگی هاست می توان به عدم نیاز به رسیدگی های مشکلات سرور مجازی و هاست اشاره کرد.

کافی است هر زمانی که هاستینگ شما به مشکل بخورد،با مرجع هاستینگ تماس بگیرید و مشکلات خود را با آن ها در میان بگذارید و در کمترین زمان ممکن،مشکل شما را رفع خواهند کرد.

شما با دریافت نمایندگی می توانید یک منابعی را در اختیار بگیرید و از آن کسب درآمد کنید و یا سایت های خود و مشتریان تان را در آن جا مدیریت کنید.

منابعی که شما دریافت می کنید شامل فضای هاست،مدیریت دامین های ثبت شده در سایت،فضای ایمیل برای خود و کاربران و دیتابیس است.

با توجه پلن های موجود در سایت، شما می توانید با در نظر گرفتن نیازمندی های خود،یکی از آن ها را انتخاب کنید.

 

مزایای نمایندگی هاستینگ

 

فروش هاست به مشتریان

شما می توانید پس از خرید پلن نمایندگی هاستینگ میهن میزبان، به راحتی پلن های خود را برای هاستینگ تنظیم کنید و به مشتریان خود بفروشید و هیچ گونه خبری از وجود نمایندگی در سایت شما دیده نخواهد شد!.

دقت کنید که سایت میزبانی وب و هاستینگ در سطح اینترنت بسیار زیاد است، اما سایتی که دارای اعتبار باشد و نخواهد از کاربرانش سوءاستفاده کند،بسیار کم و انگشت شمار است.

از این جهت،شما می توانید با خیال راحت، نمایندگی را از سایت میهن میزبان دریافت کنید که دارای چندین موقعیت مکانی (لوکیشن) برای هاستینگ ها دارد.

سرویس نمایندگی هاسیتنگ میهن میزبان، در هاست شما نیز آنتی ویروس و فایروال های قوی به کار برده است، تا شما بتوانید به راحتی از سایت خود و دیگر مشتریان محافظت کنید.

همچنین شما اگر می خواهید سایت های خود را به نمایندگی هاست میهن میزبان انتقال دهید، کافی است با پشتیبان در ارتباط باشید تا به رایگان برای شما این کار را انجام دهند.

توصیه می شود قبل از خرید بسته های نمایندگی، ابتدا نیم نگاهی به نیازهای خود بی اندازید، تا یک زمانی به اشتباه بسته ای را خریداری نکنید که با کمبود فضا رو به رو شوید و یا فضای زیادی را بی مصرف نگه دارید.

 

چطور از هاستینگ کسب درآمد داشته باشیم

 

کسب درآمد از دریافت نمایندگی هاستینگ

اگر شما هدفتان از دریافت نمایندگی هاستینگ کسب درآمد است، بهتر است پس از دریافت نمایندگی برای خود یک سایتی را ایجاد کنید تا مشتریان بتوانند راحت تر با شما ارتباط برقرار کنند.

مزایای و امکانات دریافت نمایندگی هاست از میهن میزبان:

  • پشتیبانی از PHP, MYSQL, HTML در تمامی پلن ها
  • تخصیص دادن DNS به صورت رایگان
  • استفاده از سرور لایت اسپید
  • انتقال رایگان سایت های شما
  • امکان پکیج بندی هاست برای شما
  • دارای سیستم بک اپ گیری خودکار
  • استفاده از تکنولوژی Raid جهت حفاظت از اطلاعات
  • استفاده از سریعترین درایو ذخیره سازی جهان NVMe

 

منبع: میهن میزبان

 
دیدگاه ها
خرید هاست و سرور میزبانی وب از میهن میزبان