نصب و فعال سازی ionCube در سرور سی پنل از طریق EasyApache

مرکز آموزش

ماژول ioncube
18

آگوست

آموزش نصب و فعال سازی ionCube در سرور سی پنل از طریق EasyApache مطلبی می باشد که امروز در مرکز آموزش میهن میزبان برای شما آماده کرده ایم، قبل از شروع آموزش بد نیست تا کمی IonCube را بشناسیم;

 

  • ionCube چیست؟ 

ionCube یک ماژول PHP می باشد که قابلیت رمزگذاری کردن فایل های PHP را به توسعه دهنگان ارائه می دهد، به عبارتی ionCube با ارائه قابلیت رمزگذاری به توسعه دهندگان و برنامه نویسان این امکان را می دهد تا از فایل های خود در مقابل کرک و سرقت محافظت کنند.

جهت اجرای فایل هایی که توسط ionCube کد می شوند سرور می بایست قابلیت خواندن این فایل هارا داشته باشد این قابلیت با افزونه لودر ionCube در سرور اضافه میگردد، و سرور می تواند فایل کد گزاری شده توسط ionCube را ترجمه کند.

 

  • چگونه ionCube را در سرور سی پنل خود نصب کنیم؟

سی پنل با قابلیت EasyApache کار ادمین های سرور را بی نهایت آسان کرده است، با کمک EasyApache می توانید اکثریت Extenstion های php را با تنها چند کلیک ساده به سرور مجازی یا سرور اختصاصی سی پنل خود اضافه نمایید.

 

  • نصب و فعال سازی IonCube در سرور سی پنل

1 – وارد WHM سی پنل خود شوید و سپس از منوی سمت چپ گزینه 4 EasyApache را انتخاب نمایید.

 

easyapache سی پنل

 

2- بر روی Customize کلیک کنید.

 

آموزش اضافه کردن ioncube با Easyapache

 

 

3 – در صفحه جدید PHP Extensions را انتخاب کرده و از قسمت سرچ عبارت ioncube را جستجو نمایید و سپس ioncube را برای ورژن PHP مورد نظر خود فعال کنید.

 

فعال سازی ioncube در سی پنل

 

4 –  بر روی Review کلیک کنید.

نصب ioncube در سرور سی پنل

 

5 – و در آخر جهت نهایی شدن نصب ioncube بر روی Provision کلیک کنید و منتظر بمانید تا پروسه نصب کامل شود.

 

نصب ioncube در هاست سی پنل

 

* دقت داشته باشید در صورتی که از سرویس های میهن میزبان استفاده می کنید آخرین ورژن ionCube به صورت پیش فرض در تمامی سرویس های هاست میهن میزبان فعال است.

دیدگاه ها
خرید هاست و سرور میزبانی وب از میهن میزبان