خرید هاست, هاست لینوکس, هاست سی پنل, هاست دایرکت ادمین, هاست دانلود, هاست ایران, هاست خارج, هاست پرسرعت, ثبت دامنه, میهن میزبان, خرید آنلاین هاست, نمایندگی هاست

جهت افزودن IP اختصاصی به ریسلر (نماینده) در دایرکت ادمین ابتدا باید آی پی (IP) مورد نظر را به این کنترل پنل اضافه کنید جهت اینکار وارد Admin شوید و بر روی گزینه ای IP Management کلیک کنید.
در صفحه ی باز شده مانند تصویر زیر آی پی را اضافه کنید.

 

آپی اختصاصی به ریسلر

 

سپس مانند تصویر زیر ریسلر مورد نظر را انتخاب کنید و بر روی Assign to کلیک کنید تا آی پی را در اختیار این کاربر قرار دهید.
 

ارائه IP اختصاصی به ریسلر (نماینده) در دایرکت ادمین

 
تقریبا کار تمام است تنها کافی است وارد پنل نماینده شود و از قسمت IP Management آی پی مورد نظر را در حالت Share قرار دهید تا نماینده بتواند از این آی پی جهت ساخت اکانت ها استفاده نماید.

 

ای پی اختصاصی ایرکت ادمین

 

منبع : میهن میزبان

hetzner

در دنیای هاستینگ و میزبانی وب ، دیتاسنتر OVH همواره یکی از بزرگ ترین و مرغوب ترین سرویس دهندگان و فروشندگان سرور اختصاصی به مشاور میرود . شهرت کمپانی فرانسوی OVH بیشتر به دلیل کیفیت خوب سرور ها بوده است این دیتاستر یک دیتاسنتر فوق مدرن است که ظرفیت میزبانی بیش از 400 هزار سرور را دارا است. دیتاسنتر جدید OVH چیزی در حدود ۱۸۱ میلیون دلار آمریکا خرج برداشته است و این دیتاسنتر فرانسوی را به بزرگترین دیتاسنتر جنرال جهان تبدیل کرده است.

این قالب بصورت اختصاصی برای "شرکت فن آوران میهن میزبان" طراحی شده است. هرگونه کپی برداری شرعا حرام بوده و مطابق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای برخورد قانونی خواهد داشت.
ما عضو تأیید شده ICANN هستیم.
شماره تماس 2136268031(98)+
خرید هاست سرور مجازی ایران سرور اختصاصی ایران