آموزش باز کردن port در CSF – باز کردن پورت در فایروال CSF

مرکز آموزش

فایروال CSF
4

سپتامبر

فایروال ConfigServer Security & Firewall یا (CSF) را میتوان یکی از کاربردی ترین محصولات مدیریت سرور کمپانی configserver.com دانست، این محصول به راحتی میتواند به عنوان یک فایروال تمام عیار مدیریت و امنیت سرور را برای ادمین سرور به راحتی آب خوردن کند، CSF تنظیمات بسیار پیش رفته ای دارد که در آینده بخش های مهم آن را در مرکز آموزش میهن میزبان آموزش خواهیم داد.

 

در این آموزش یکی از کاربردی ترین موارد یعنی باز کردن port در CSF را برای شما آماده کرده ایم، این آموزش برای هر دو کنترل پنل سی پنل و دایرکت ادمین قابل استفاده است.

 

1 – جهت باز کردن پورت در فایروال CSF برای کنترل پنل سی پنل وارد WHM و برای دایرکت ادمین وارد Admin شوید. سپس از گزینه های موجود ConfigServer Security & Firewall را انتخاب نمایید.

 

  • ورود به تنظیمات فایروال CSF در کنترل پنل سی پنل (WHM)

باز کردن پورت در csf

 

  • ورود به تنظیمات فایروال CSF در کنترل دایرکت ادمین

باز کردن پورت در فایروال csf

 

 

2 – سپس بر روی Firewall Configuration کلیک نمایید. (تنظیمات در هر دو کنترل پنل سی پنل و دایرکت ادمین یکسان می باشد)

 

تنظیمات باز کردن پورت فایروال csf

 

3 – حال جهت باز کردن port در CSF خط TCP_IN = را پیدا کنید و سپس همانند تصویر در انتهای آخرین پورت، پورت مورد نظر خود را وارد نمایید به عنوان مثال ما قصد داریم پورت 9999 را باز نماییم. فراموش نکنید قبل از وارد کردن پورت مورد نظر خود بعد از آخرین پورت موجود “,” قرار دهید.

 

تنظیمات پورت Csf

 

4 – در مرحله آخر به انتهای صفحه تنظیمات اسکرول کرده و بر روی Change و در نهایت بر روی Restart csf+lfd کلیک نمایید تا با ریستارت شدن فایروال تنظیمات اعمال گردد.

 

دیدگاه ها
خرید هاست و سرور میزبانی وب از میهن میزبان