خرید هاست, هاست لینوکس, هاست سی پنل, هاست دایرکت ادمین, هاست دانلود, هاست ایران, هاست خارج, هاست پرسرعت, ثبت دامنه, میهن میزبان, خرید آنلاین هاست, نمایندگی هاست

در این آموزش قصد داریم به نحوه رفع و دلیل خطای Your IP is blacklisted در دایرکت ادمین (DirectAdmin) بپردازیم.
این خطا زمانی رخ می دهد که شما اطلاعات ورود به کنترل پنل خود را به تعداد دفعات زیاد اشتباه وارد کرده باشید (مقدار تکرار در سرور های مختلف متفاوت است) به همین دلیل دایرکت ادمین برای مسائل امنیتی دسترسی IP شما را جهت لوگین به کنترل مسدود می کند. که در این موقع شما با خطای Your IP is blacklisted در مرورگر مواجه خواهید شد.
 

Your IP is blacklisted در دایرکت ادمین

جهت رفع این مشکل نیاز است که شما دسترسی به روت داشته باشید یعنی مدیر سرور باشید (در صورتی که کاربر عادی هستید این مسئله را به مدیر سرور گزارش دهید)

جهت رفع این مشکل وارد SSH شوید و دستور زیر را اجرا نمایید.

nano /usr/local/directadmin/data/admin/ip_blacklist

در صفحه باز شد IP مسدود شده را پاک نمایید و تغییرات را با گرفتن کلید های CTRL+X و زدن Enter ذخیره نمایید.

در صورتی که تمایل دارید IP خاصی به هیچ وجه بلاک نشود. دستور زیر را جرا کنید.

nano /usr/local/directadmin/data/admin/ip_whitelist

و در صفحه باز شده IP مورد نظر را وارد نمایید و تنظیمات را ذخیره کنید.

منبع : میهن میزبان

hetzner

در دنیای هاستینگ و میزبانی وب ، دیتاسنتر OVH همواره یکی از بزرگ ترین و مرغوب ترین سرویس دهندگان و فروشندگان سرور اختصاصی به مشاور میرود . شهرت کمپانی فرانسوی OVH بیشتر به دلیل کیفیت خوب سرور ها بوده است این دیتاستر یک دیتاسنتر فوق مدرن است که ظرفیت میزبانی بیش از 400 هزار سرور را دارا است. دیتاسنتر جدید OVH چیزی در حدود ۱۸۱ میلیون دلار آمریکا خرج برداشته است و این دیتاسنتر فرانسوی را به بزرگترین دیتاسنتر جنرال جهان تبدیل کرده است.

این قالب بصورت اختصاصی برای "شرکت فن آوران میهن میزبان" طراحی شده است. هرگونه کپی برداری شرعا حرام بوده و مطابق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای برخورد قانونی خواهد داشت.
ما عضو تأیید شده ICANN هستیم.
شماره تماس 2136268031(98)+
خرید هاست سرور مجازی ایران سرور اختصاصی ایران